czwartek, 20 lutego 2014

Moja wygrana - książka "Położna" - zapowiedź recenzji

Wiem, że czekacie na wyniki. Obiecuję, że już zaraz będą.
Najpierw jednak chciałabym Wam się pochwalić moją wygraną w konkursie i jednocześnie zaprosić na przyszłą recenzje tej książki (wrzucam ją na razie w kolejkę do czytania).

Książkę wygrałam w konkursie na blogu http://www.hafija.pl/ - blogu matki karmiącej. Jeśli któraś z Was w przyszłości chce karmić piersią lub karmi to zapraszam na tego bloga. Znajdziecie na nim wiele cennych wskazówek w tej dziedzinie i nie tylko.


Położna to autobiograficzna opowieść Jeannette Kalyty, pracującej jako położna w szpitalu w Warszawie. Książka powiada o jej pracy i życiu, a także zawiera najciekawsze historie par i matek rodzących pod jej opieką.

Dla mnie temat porodu jest cały czas na czasie (choć mnie ominął ten "zaszczytny" poród siłami natury) i lubię słychać historii moich koleżanek, więc wiem, że książka na pewno mi się spodoba.


3 komentarze:

 1. Gratulacje :D
  Czekam na recenzje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje !! Chętnie przeczytam recenzje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wygranej :) Jestem jeszcze dzieciakiem, więc temat ciąży i porodu jeszcze mnie nie dotyczy. Jednak jest i dla mnie ciekawy z racji tego, że jestem w klasie biologiczno-chemicznej :D Czekam na recenzję ;)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, jeśli zostawisz komentarz lub staniesz się obserwatorem, a jeśli jeszcze u Ciebie nie byłam zostaw mi namiary. Na pewno Cie odwiedzę !

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...